Усні переклади

Синхронний, послідовний усний переклад від Бюро AlphaBet (Київ) – надійне вирішення завдання в будь-який час та в будь-якій ситуації!

У Вашій компанії або ж у Вас особисто виникла необхідність проведення ділових переговорів, звичайної або ж відеоконференції, семінару, презентації для людей, які розмовляють різними мовами? Наше агентство надасть кваліфікований персонал і сучасне обладнання, організує комфортне спілкування між усіма співрозмовниками. 

В залежності від вирішення завдання послуги усного перекладу надаються у двох основних форматах – послідовному та синхронному. Обидва формати потребують не лише високої кваліфікації усного перекладача, а і особливих навичок. Також необхідно застосування спеціального обладнання, методик праці.

В обох випадках знадобиться спеціалізований переклад, якщо переговори, конференція проводяться, наприклад, на технічну, медичну, юридичну тематику. Працівники бюро AlphaBet готові вирішити завдання будь-якої складності на будь-яку спеціалізовану тематику.

 

Дипломований усний перекладач для здійснення нотаріальних або інших офіційних дій

Закордонним гостям Києва нерідко потрібен усний перекладач-гід, який допоможе оперативно вирішити всі питання під час переміщення по місту, спілкування з різними людьми.  Дану послугу досить часто замовляють в  бюро АльфаБет. Виділити слід ті випадки, коли у іноземця виникає необхідність здійснити певні офіційні дії – наприклад, засвідчити договір, статутні документи підприємства у нотаріуса, виступити в суді чи інших державних установах.  В цьому випадку послуги усного перекладача повинен, надавати кваліфікований спеціаліст. Згідно українського законодавства, ним може виступати перекладач, який має відповідний диплом про вищу освіту. Бюро AlphaBet готове надати дипломованих спеціалістів високої кваліфікації, які вирішать всі поставлені питання.

 

Усний переклад від агентства АльфаБет – гарантія якісної послуги у форматі  24/7! 

Навіть при самому ретельному плануванні, в сучасному динамічному світі завдання нерідко виникають чи змінюються несподівано. Ситуація різко змінилася і послуги усного перекладача в Києві Вам необхідні терміново, потрібно вирішити питання буквально до ранку? До Ваших послуг бюро AlphaBet – ми працюємо в форматі 24/7! Заповнить заявку пізно ввечері, рано вранці – ми візьмемося за вирішення завдання негайно!

У Вас є питання?
Св'яжіться з нами чи оформіть заявку нижче

+38 (044) 332-35-37

+38 (097) 035-35-37

+38 (073) 035-35-37

 

     

 

01025, г. Київ, вул. В. Житомирська, 20

Бізнес центр "ПАНОРАМА", 9 поверх

 

facebook twitter  

info@alpha-bet.com.ua