Витребування документів

Витребування документів в Україні та закордоном  – коли це необхідно?

Очевидною головною причиною витребування документів, тобто отримання їх дублікатів, є втрата або пошкодження (псування) оригіналу. Дублікат, отриманий офіційним чином, наприклад, свідоцтво про шлюб або диплом про вищу освіту в повному обсязі замінює втрачений оригінал, може бути представлений в державні та інші органи України та закордон.

 

Другою основною причиною виникнення необхідності витребування документа є невідповідність формату оригіналу вимогам організації, в яку його необхідно пред'явити. Типовими прикладами в даному випадку є ламінований документ, на який неможливо поставить апостиль в Мінюсті, МЗС, Міносвіти в Києві, або свідоцтво про народження застарілого радянського зразка, які не прийме консульство іноземної держави.

 

Також витребування документів може здійснюватися при необхідності проставлення апостилю наприклад, на диплом, для якого проведена процедура легалізації документів в консульстві і в багатьох інших випадках.

 

В яких органах, оригінали чи дублікати, яких документів зазвичай необхідно отримати нашим замовникам?

В більшості випадків нашим клієнтам необхідно отримати дублікати:

  • Свідоцтва про розлучення, шлюб, смерть, народження, зміни імені, виписку з реєстру актів цивільного стану в органах РАЦС
  • Атестату, диплому про освіту – як правило, їх отримують в учбових закладах, які раніше видали оригінали

 

Також нерідко виникає необхідність витребування документів в різних державних архівах, судах, міністерствах.

У всіх випадках діє загальний принцип - дублікат видає орган або організація, яка видала свого часу оригінал документа або є її правонаступницею (наприклад, при ліквідації навчального закладу, перейменування міністерства).

 

Витребування документів – як і чим Вам допоможе Київське бюро перекладів AlphaBet?

Ви є іноземцем або громадянином України, але необхідно витребувати документи в іншій країні? Це питання також можливо вирішити з нашою допомогою, оскільки наші партнери перебувають не тільки в Україні, а й за її межами. Надання такої послуги, звичайно, потребує більше часу та матиме більшу вартість. Але для багатьох країн ми готові виконати таку роботу - зв'яжіться з нашим менеджером по телефону і сформулюйте завдання.

 

Бюро АльфаБет – чітке вирішення всіх питань при витребуванні документів!

У Вас є питання?
Св'яжіться з нами чи оформіть заявку нижче

+38 (044) 332-35-37

+38 (097) 035-35-37

+38 (073) 035-35-37

 

     

 

01025, г. Київ, вул. В. Житомирська, 20

Бізнес центр "ПАНОРАМА", 9 поверх

 

facebook twitter  

info@alpha-bet.com.ua