Агентство перекладів AlphaBet

Агентство перекладів AlphaBet – Ваш самий надійний
перекладач у Києві!

Відзначимо, що:

По-перше, з нами працюють замовними не тільки із столиці, а із усієї України, клієнти з інших країн.

По-друге, в перелік наших послуг входять не тільки усні і письмові переклади, а також апостиль на документах, нотаріальне засвідчення, доставка документів і тому подібне.

 

Коротко представимося:

  • працюємо з 2011 року
  • здійснюємо переклад більш, ніж на 50 мов народів світу
  • з високою якістю переклали більш, ніж 500 000 сторінок
  • надали більш, ніж 10 000 інших послуг по завіренню, легалізації документів та ін.

Як правило, в продовження розмови про себе перекладацькі фірми Києва, інших міст та країн повідомляють про невисоку вартість послуг, строгому дотриманні термінів, незмінно позитивних відгуках від замовників. Ми готові на практиці підтвердити свій високий професіоналізм, пунктуальність, відповідальність.

 

Чим відрізняється Агентство перекладів АльфаБет?

Незмінним дотриманням трьох корпоративних принципів:

  • принцип 24/7
  • принцип НЕМОЖЛИВОГО НЕМАЄ
  • принцип ЗБЕРІГАННЯ КОМФОРТУ ДЛЯ КЛИЕНТА

Зміст та актуальність всіх трьох вказаних принципів випливає із високого темпу і різноманітності ситуацій у сучасному житті. Знадобився перекладач у Києві о 06:30? Пакет завірених документів необхідно отримати сьогодні о 22.00 в аеропорту? В таких та подібних випадках Агентство перекладів АльфаБет завжди піде на зустріч, при цьому вартість наших послуг Вас приємно здивує. Ми дійсно працюємо 24 години, 7 днів на тиждень, завжди йдемо на зустріч замовникам. 

Із багатого досвіду ми добре знаємо, що найчастіше міжнародне право, національні законодавства, вимоги державних органів різних країн створюють ситуації, які представляються нерозв’язними. Наприклад, нещодавно нашому клієнту необхідно було пред’явити до суду азіатської країни апостильовані документи, але вимоги українського законодавства забороняють таким чином проводити засвідчення переведених копій. Досвід та юридична підкованість співробітників АльфаБет дозволить успішно вирішити завдання клієнта іншим шляхом. Впевнені, що і у Вашому випадку ми знайдемо вихід із будь-якої,  абсолютно нерозв’язної ситуації.

Співпрацюючи з нами, Ви не витратите ні однієї зайвої хвилини. Менеджер проаналізує Ваше замовлення максимально швидко, в обумовлені терміни він буде виконаний.

 

Агентство AlphaBet – високоякісний переклад та всебічний комфорт для клієнта!

 

З AlphaBet Ви отримуєте послугу, яка одночасно індивідуальна та професійна, виконана в форматі «під ключ». Тобто замовлення вирішується комплексно і високоякісно, в повній відповідності до Ваших вимог.

Наші переваги:

 

Професіоналізм,
якість

Комплексне вирішення питань
будь-якої складності

 

Чесна цінова
політика

 

Дотримання
термінів

 

Гнучкість при роботі
з клієнтом

У Вас є питання?
Св'яжіться з нами чи оформіть заявку нижче

+38 (044) 332-35-37

+38 (097) 035-35-37

+38 (073) 035-35-37

 

     

 

01025, г. Київ, вул. В. Житомирська, 20

Бізнес центр "ПАНОРАМА", 9 поверх

 

facebook twitter  

info@alpha-bet.com.ua