Письмовий переклад

Письмовий переклад від бюро AlphaBet (Київ) – Ви отримаєте не тільки якісний результат чітко в зазначений термін, а і задоволення від співпраці з нами! 

В сучасному відкритому світі у компаній будь-якого масштабу, приватних осіб регулярно виникає необхідність перекладу різноманітних документів для вирішення широкого кола завдань. Ми готові надати таку послугу, причому надати її якісно і по оптимальній вартості.

Необхідно швидко засвідчити документи, виконати письмовий переклад терміново? 

Ми завжди і в усьому йдемо назустріч замовникові. Темп роботи високопрофесійного перекладача – 5-6 сторінок тексту стандартної складності за добу незалежно від мови. Безумовно, з усіх точок зору правильно, щоб над документом працював один спеціаліст. Якщо необхідно перекласти пакет документів, то частіше за все роботу можливо  прискорити за рахунок залучення декількох перекладачів. Є інші шляхи прискорення процесу, коли необхідний терміновий переклад. Наприклад, залучення редактора або редакторів. В будь-якому випадку – сформулюйте завдання менеджерові АльфаБет, а ми знайдемо спосіб його вирішити в необхідні терміни!

 

Який письмовий переклад ми готові виконати?

Якщо не вдаватися в подробиці, то відповіддю на поставлене питання буде: БУДЬ-ЯКИЙ. Наша кваліфікація та досвід дозволяють виконати навіть саме нестандартне замовлення. 

 

Як показує практика, в Києві фізичні особи найчастіше замовляють письмовий переклад для посольств та консульств, іноземних роботодавців, медичних установ (при виїзді на лікування). В багатьох випадках при цьому оформленні необхідно проставлення апостилюлегалізація, нотаріальне засвідчення, отримання довідки про несудимість. Досить часто фізичні особи замовляють переклад наукових та художніх книг, наукових досліджень та статей, переклад спеціалізованих текстів та документів. Із такими завданнями наші співробітники також справляються з незмінним успіхом.

Юридичні особи в більшості випадків замовляють переклад контрактів, статутних документів, патентів, іншої правової, технічної та господарської документації. У таких випадках, як правило, потрібно не тільки письмовий переклад, а і засвідчення документів у нотаріуса, у Торгово-Промисловій Палаті чи печаткою нашого бюро, легалізація чи проставлення апостилю. Дана послуга нами виконується «під ключ», тобто всі етапи взаємодії з нотаріусом, працівниками міністерств та інших державних органів, ТПП ми беремо на себе і здійснюємо комплексно. 

Враховуючи, все більшу значимість інтернету, останнім часом і з боку фізичних осіб, і компаній постійно збільшується попит на переклад веб-сайтів і ресурсів (локалізація в Україні чи вихід комерційного, інформаційного ресурсу на світову аудиторію). Подібні види робіт наші спеціалісти готові провести як над невеликим сайтом, так і над порталом, змістовністю в тисячі сторінок.

Останнім часом до АльфаБет частіше звертаються, щоб провести дослівний переклад або відредагувати переклади. І в цих випадках ми незмінно успішно вирішуємо завдання, точно вивчивши її умови та потреби замовника.

 

Чому переклад документів у Києві слід замовляти саме в агентстві АльфаБет?

Крім сказаного вище, на нашу користь говорять:

  • п’ятирічний досвід роботи, авторитет на профільному ринку
  • можливість письмового, в т.ч. спеціалізованого перекладу документів з/на англійську, французьку, іспанську та ще 50 мов
  • робота в форматі «24 години на добу, 7 днів на тиждень» – оформити замовлення, отримати готові документи можливо в будь-який час 
  • високоякісний спеціалізований переклад – юридичний, медичний, технічний та ін.
  • ефективне вирішення нестандартних завдань

 

Бюро перекладів документів AlphaBet – ми позбавимо Вас від усіх турбот, вирішимо будь-яке замовлення комплексно!

Звернемо Вашу увагу на два останніх пункти вищевказаного переліку. Досить часто клієнти, які до нас звертаються вказують, що їм необхідно «офіційний переклад документів», однак не знають чітко, як саме вони мають бути оформлені та завірені. Компетенція менеджера АльфаБет, який відповість Вам по телефону, дозволить швидко вирішити дане питання, визначитися з необхідністю проведення у Вашому випадку перекладу документів із нотаріальним засвідченням, проставлення апостилю, засвідчення у ТПП або печаткою бюро перекладів. Ми гарантуємо, що наші поради завжди чіткі, дозволяють виключити будь-які помилки.  

 

В будь-якій ситуації ми не тільки знайдемо правильне рішення, але і забезпечимо вирішення завдання у форматі «під ключ». 

 

Необхідно виконати письмовий переклад у Києві? Потрібно спеціалізований переклад? Є додаткові питання?   

Звертаєтесь до бюро перекладів документів AlphaBet – завдання буде вирішено максимально швидко і комплексно. Відповідь на всі питання буде отримана на протязі однієї розмови по телефону з нашим менеджером. А опрацьовані, перекладені та правильно оформлені документи Ви отримаєте не лише в обумовлені терміни, а і в зручному для Вас місті!

У Вас є питання?
Св'яжіться з нами чи оформіть заявку нижче

+38 (044) 332-35-37

+38 (097) 035-35-37

+38 (073) 035-35-37

 

     

 

01025, г. Київ, вул. В. Житомирська, 20

Бізнес центр "ПАНОРАМА", 9 поверх

 

facebook twitter  

info@alpha-bet.com.ua